Видавництво “Електрокнига” представляє книгу Олександра Михеда “АмнезіЯ”

25 травня о 16.00 у Кінозалі Мистецького Арсеналу в рамках “Книжкового Арсеналу” відбудеться презентація книги Олександра Михеда “АмнезіЯ” (видавництво “Електрокнига”).

обкладинка видання, дизайнер - Марко Галаневич

Книга стала підґрунтям для літературно-мистецького мультимедійного проекту “АмнезіЯ project: відкрита платформа. Уривки книги перекладено англійською, німецькою та польською мовами. Оригінальний дизайн обкладинки створив музикант і дизайнер Марко Галаневич.
Під час презентації в межах «Книжкового Арсеналу» відбудеться представлення книги “АмнезіЯ” та концепції “АмнезіЯ project: відкрита платформа”. У презентації візьмуть участь Марко Галаневич, головний редактор видавництва “Електрокнига” Антон Санченко і Олександр Михед. Також буде показано 15 історій, записаних у рамках “Відкритого архіву АмнезіЯ project”: під час попередніх презентацій кожен охочий давав відеовідповідь на запитання “Яку подію свого життя Ви б хотіли забути, але знаєте, що ніколи не забудете?” Така ж нагода випаде і всім відвідувачам презентації друкованої версії книжки.

“Електрокнига” – київське видавництво, що спеціалізується на дослідженні життя книжок у різних “агрегатних станах”, і видає електронні, дискові, паперові та аудіо- книжки, переважно в декількох версіях одразу, щоб дослідити їх взаємний вплив на розповсюдження текстів. Видавництво надає перевагу книжкам молодих, які ще не зафіксовано на папері. Головний редактор видавництва – Антон Санченко.

Офіційні сторінки “АмнезіЯ project”:
www.amnezia.in.ua
www.facebook.com/amnezia.project

Видавництво “Електрокнига”:
www.avtura.com.ua/phouse/52/